Angajam Operator PC – Vanzari magazine online

Candidatul ideal

-cunoștințe operare PC;
-abilități de comunicare și negociere, amabilitate, operativitate, seriozitate, punctualitate;
-rezistență la stres, încredere în sine, conduită morală și profesională corectă;
-vanzarea de produse tehnico-sanitare constituie avantaj;

Descrierea jobului

– preia comenzile din online, pe mail sau telefonic;
– intocmeste comenzile, proformele si documentele de vanzare;
– urmareste evolutia comenzilor si instiinteaza clientii cu privire la orice modificare;
– preia toate intrebarile, solicitarile de informatii, le gestioneaza si revine cu raspunsuri;
– executa proiectul baii in 3D daca clientul solicita acest lucru (nu necesita experienta)
– suplineste vanzatorii din showroom;
– actualizeaza site-ul cu noutatile aparatute in domeniu;
Beneficii
– salariu motivant si tichete de masa;
– training-uri de specialitate;
– echipa tanara si dinamica

Descrierea companiei

Infiintata in anul 1991 la Brasov, firma CONREP a avut o evolutie ascendenta, astazi reusind sa ofere clientilor sai o gama larga de materiale de constructii si finisaje. CONREP este importator direct in Romania a multor producatori de renume mondial in domeniile: gresie si faianta, obiecte sanitare, materiale de constructii si finisaje. Produsele sunt comercializate atat in magazinele proprii cat si in reteaua de parteneri distribuitori, aflati in orasele invecinate dar si in principalele orase ale tarii.

0 raspunsuri

Lasă un răspuns

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *