Vasile Blanaru

Consultant vanzari (Proiectare 3D)

Mail:  lica@conrep.ro
Tel: +40 730 098 793

Galfi Krisztian

Consultant vanzari (Proiectare 3D)

Mail: kristian@conrep.ro
Tel: +40 752 226 418

Eugen Mandrescu

Consultant vanzari (Proiectare 3D)

Mail: eugen@conrep.ro
Tel: +40 747 228 525

Mikolos Csilla

Consultant vanzari (Proiectare 3D)

Mail: csilla@conrep.ro
Tel: +40 759 044 023

Orbok Csaba

Consultant vanzari (Proiectare 3D)

Mail: csaba.orbok@conrep.ro
Tel: +40 742 117 922

Bartos Izabella

Consultant vanzari (Proiectare 3D)

Mail: izabella@conrep.ro
Tel: +40 730 559 707

Barra Attila

Consultant vanzari (Vopsele si Tapet)

Mail: attila@conrep.ro
Tel: +40 759 044 022

Veres Andreea

Manager achizitii

Mail: andreea@conrep.ro

Dezso Szabolcs

Consultant vanzari (Parchet si Usi)

Mail: szabi@conrep.ro
Tel: +40 730 559 708

Jakab Erno

Agent comercial

Mail: erno@conrep.ro
Tel: +40 730 559 714

Bogdan Ichim

 

Mail: bogdan.ichim@conrep.ro
Tel: +40 730 333 027

Andrei Dima

Agent Comercial

Mail: andrei.dima@conrep.ro
Tel: +40 747 043 251

Konya Tunde

Asistent relatii furnizori

Mail: tunde@conrep.ro
Tel: +40 755 034 949

Lazar Gizella

Sef departament (ceramica)

Mail: gizi@conrep.ro
Tel: +40 730 559 704

Sikó Kinga

Casier

Mail: kinga@conrep.ro
Tel: +40 741 055 203

Petronela Popa

Casier

Mail: petronela@conrep.ro
Tel: +40 741 055 203

Gal Tunde

Contabil

Mail: tunde.gal@conrep.ro
Tel: +40 732 820 802

Nicolae Melinda

Functionar economic, HR

Mail: melinda.nicolae@conrep.ro
Tel: +40 732 820 802

Radu Szekely

Consultant vanzari instalatii

Tel: +40 730 559 702

Bogdan Nastase

Consultant vanzari vopsele

Mail: bogdan@conrep.ro
Tel: +40 730 559 703

Ionel Coman

Sef departament mat. de construcții

Mail: nelu@conrep.ro
Tel: +40 730 559 701

Zoltan Pakot Jr.

Director

Mail: zoli@conrep.ro

Emese Corneanu

Director adjunct

Mail: emese@conrep.ro

Annamaria Pakot

Jurist

Mail: anamaria@conrep.ro

Stoica Csilla

Contabil șef

Mail: conta@conrep.ro