Vasile Blanaru

Consultant vanzari (Proiectare 3D)

Mail:  lica@conrep.ro
Tel: +40 730 098 793

Kristian Galfi

Consultant vanzari (Proiectare 3D)

Mail: kristian@conrep.ro
Tel: +40 752 226 418

Eugen Mandrescu

Consultant vanzari (Proiectare 3D)

Mail: eugen@conrep.ro
Tel: +40 747 228 525

Csilla Miklos

Consultant vanzari (Proiectare 3D)

Mail: csilla@conrep.ro
Tel: +40 759 044 023

Csaba Orbok

Consultant vanzari (Proiectare 3D)

Mail: csaba.orbok@conrep.ro
Tel: +40 742 117 922

Izabella Bartos

Consultant vanzari (Proiectare 3D)

Mail: izabella@conrep.ro
Tel: +40 730 559 707

Attila Barra

Consultant vanzari (Vopsele si Tapet)

Mail: attila@conrep.ro
Tel: +40 759 044 022

Andrei Dima

Agent Comercial

Mail: andrei.dima@conrep.ro
Tel: +40 747 043 251

Lázár Csaba

System Operator & IT

Mail: lazar.csaba@conrep.ro
Tel: +40 742 119 084

Szabolcs Dezso

Consultant vanzari (Parchet si Usi)

Mail: szabi@conrep.ro
Tel: +40 730 559 708

Ichim Bogdan

 

Mail: bogdan.ichim@conrep.ro
Tel: +40 730 333 027

Gizella Lázár

Sef departament (ceramica)

Mail: gizi@conrep.ro
Tel: +40 730 559 704

Tunde Konya

Asistent relatii furnizori

Mail: tunde@conrep.ro
Tel: +40 755 034 949

Erno Jakab

Agent comercial

Mail: erno@conrep.ro
Tel: +40 730 559 714

Andreea Veres

Manager achizitii

Mail: andreea@conrep.ro

Melinda Galfi

Referent relatii externe

Mail: melinda@conrep.ro
Tel: +40 730 559 716

Gyorgy Siko

Manager transport

Mail: logistica@conrep.ro
Tel: +40 747 228 522

Jozsef Soos

Manager vanzari

Mail: joco@conrep.ro

Sikó Kinga

Casier

Mail: kinga@conrep.ro
Tel: +40 741 055 203

Petronela Popa

Casier

Mail: petronela@conrep.ro
Tel: +40 741 055 203

Tünde Gál

Contabil

Mail: tunde.gal@conrep.ro
Tel: +40 732 820 802

Melinda Nicolae

Functionar economic, HR

Mail: melinda.nicolae@conrep.ro
Tel: +40 732 820 802

Radu Szekely

Consultant vanzari instalatii

Tel: +40 730 559 702

Ionel Coman

Sef departament mat. de construcții

Mail: nelu@conrep.ro
Tel: +40 730 559 701

Bogdan Nastase

Consultant vanzari vopsele

Mail: bogdan@conrep.ro
Tel: +40 730 559 703

Zoltan Pakot Jr.

Director executiv

Mail: zoli@conrep.ro

Emese Corneanu

Director adjunct

Mail: emese@conrep.ro

Annamaria Pakot

Jurist

Mail: anamaria@conrep.ro

Stoica Csilla

Contabila sefa

Mail: conta@conrep.ro